Nowa oferta wakacyjna

Nowa oferta wakacyjna

Wiosna nadchodzi już wielkimi krokami. Czas pomyśleć o wakacjach. Jak co roku przygotowaliśmy bogatą ofertę wakacyjną. Na naszych wyjazdach nie zabraknie przygody, sportów ani okazji do rozwijania pasji i zainteresowań. Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową ofertą wakacyjną.

W kwietniu odbędą się spotkania informacyjne dotyczące wyjazdów. Szczegóły w ofertach. Zapraszamy!

Konkurs filmowy

W marcu i kwietniu zapraszamy wszystkie grupy do przygotowania wraz ze swoimi lektorami filmów. Mamy nadzieję, że wiosna przyniesie młodym twórcom całe pokłady energii i kreatywności. Pamiętając prace z poprzednich lat, nie możemy się już doczekać. Wszystkie filmy zostaną opublikowane na naszym profilu fb, autorzy tego, który zdobędzie najwięcej głosów (lajków) wygrają wyjście na pizzę.

Na zachętę i jako źródło inspiracji jeden z ubiegłorocznych filmów.

Dzień otwarty w Ryczywole

Dzień otwarty w Ryczywole

Krótko przed wakacjami, 30-31 maja, zapraszamy na dzień otwarty w Ryczywole na wesoł! Będzie to okazja, zwłaszcza dla wyjeżdżających po raz pierwszy, aby przekonać się jak wygląda wypoczynek na naszych obozach: obejrzeć ośrodek, doświadczyć obozowej atmosfery biorąc udział w zajęciach sportowych i edukacyjnych prowadzonych przez naszych wychowawców oraz spróbować naszej kuchni. Zapraszamy do wspólnej zabawy!